V prípade akýchkoľvek nejasností ohľadne bezpečnostných dverí volajte prosím našu infolinku.

Služby

Bezplatné poradenstvo a obhliadku vám ponúkame v týchto mestách: Galanta, Šaľa, Nitra, Dunajská Streda, Veľký Meder, Senec, Trnava, Hlohovec, Leopoldov, Šamorín, Sereď, Sládkovičovo, Nové Zámky, Komárno...

Okrem ponúkaného sortimentu produktov v oblasti mechanického zabezpečenia poskytujeme pre našich klientov aj všetky služby spojené s našou činnosťou. Takto prispievame ku skvalitneniu našej činnosti a samozrejme zvyšujeme spokojnosť všetkých našich klientov.

Dodávka a montáž sortimentu
Okrem spoľahlivého dodania tovaru v dohodnutej lehote zákazníkovi poskytujeme aj profesionálnu montáž a inštaláciu dodaného tovaru. V rámci montáže a inštalácie dodržujeme všetky bezpečnostné opatrenia, v prípade akýchkoľvek komplikácií zákazníka okamžite na mieste upozorníme na vzniknuté potenciálne problémy a ihneď na ne pružne zareagujeme.

Záručný a pozáručný servis
Dodaním a nainštalovaním tovaru pre nás zákazka ani zďaleka nekončí. Pre našich klientov samozrejme poskytujeme záručný, ako aj pozáručný profesionálny servis na dodaný tovar.

Poradenská činnosť
Sme si vedomý toho, že proces výberu tej správnej voľby v oblasti mechanického zabezpečenia nie je vôbec jednoduchý a preto poskytujeme svojim zákazníkom profesionálnu poradenskú službu. Klientom pomáhame pri výbere produktov tak, aby spĺňali všetky ich požiadavky a zároveň aby výsledné riešenie poskytovalo patričnú ochranu. So zákazníkmi konzultujeme všetky ich potreby a predstavy a vzhľadom na ne a vzhľadom na technické možnosti vybraných produktov navrhujeme zákazníkom výsledné riešenia. S týmto prístupom k našim zákazníkom máme dlhodobé skúsenosti, ktoré sú premietnuté aj do ich celkovej spokojnosti s našimi službami.

Kľúčová služba
Spomedzi všetkých služieb poskytujeme pre našich zákazníkov aj kľúčovú službu. Na počkanie vyhotovujeme kópie všetkých druhov kľúčov. V rámci kľúčovej služby ponúkame aj široké množstvo doplnkového tovaru ku kľúčom a kľúčovým sadám.

Havarijný servis
Dodaním a montážou našich produktov sa naša starostlivosť o zákazníka nekončí. Havarijný servis je Vám k dispozícii 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Sme pripravení Vám vždy poskytnúť odbornú pomoc pri situáciách, ako sú napríklad pribuchnuté dvere, stratené, alebo ukradnuté kľúče, ako i pri iných nepríjemných stavoch.