Vstupné dvere sú o bezpečnosti, no sú aj súčasťou interiéru vašej nehnuteľnosti. Máte jasnú predstavu o tom, ako by mali vyzerať?

Či preferujete prírodné povrchy s hrejivým dreveným alebo dyhovým dekorom alebo ste fanúšikom modernej farebnosti, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám až 30 rôznych drevených dekorov, ale aj striebornú, antracitovú a celú farebnú škálu RAL.

Novinkou je maximálne odolný a dizajnovo absolútne prispôsobivý povrch FunderMax. Bezpečnostné dvere môžu mať z každej strany inú farbu. Ak potrebujete zladiť povrch dverí napríklad so susedmi na chodbe a z vnútornej strany chcete niečo úplne iné, splníme vaše predstavy.

Bezpečnostné dvere do exteriéru EXTERIOR a EXTERIOR+ majú vodoodolnú povrchovú úpravu a zvýšenú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Vybrať si môžete zo štyroch drevených dekorov a širokej farebnej škály RAL.

Okrem farebnosti si môžete podľa vašich preferencií vybrať dvere hladké alebo doplnené o ozdobné lišty či okrasné drevené rámčeky – kazety, ktoré sú vhodné aj do starších či historických budov. Exteriérové dvere môžu byť doplnené o presklené časti, teda svetlíky, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy.

Arumi
Borovica Antik
Brest Omega
Buk Figurálny
Buk Nord
Dub Amalfy
Dub Amazon
Dub Brunratty
Dub Fantasy
Dub Gardena
Dub Koper
Dub Lucky
Dub Mahorn
Dub Noma
Dub Prix
Dub Sunday
Dub Svetlý
Dub Wotan
Javor Donau
Javor
Jelša
Lexington
Nairo
Orech Piero
Orech Savara
Orech Tmavý
Orech Verso
Paldao
Sapporo
White
Show More
 

Bežne otvárate dvere s plnými rukami a nákupom v rukách miernym kopnutím? Alebo Vaše aktívne ratolesti radi hrajú doma o dvere hokej?

 

Ani po rokoch denného užívania, kedy priemerne otvoríte a zatvoríte dvere 24 krát za deň, nebudete vidieť žiadne škrabance, ryhy, preliačiny alebo známky nevhodného používania.

 

Jednoducho poumývať alebo použiť čistiaci prostriedok a farba je stále krásna bez vyblednutia a poškodenia. Farby sa nezmenia a vždy zostanú ako nové.

 

Rodinná logistika potrebuje kvalitné dvere, ktoré vydržia po celú generáciu a po rokoch sú aj bez známok používania.

Sanitärgau
0746
Prado Alugrau
0026 GA
Costa
0144
Prisma
0493 FH
Lana
0527 MT
Levi
0576 GA
Orca
0599 SG
Patina Bronze
0794 GA
White Syringa
2286
Tortora
2889
Show More
 

Bezpečnostné dvere do exteriéru odolajú výkyvom počasia a ani po rokoch nie je na nich vidieť zmenu.

Anderson Pine
Weis
Bella Noce
Čoko
Dub Sonoma
Tuffel
Pale Lancelot
OAK
White
Show More
 

DANIEL BAŠO - Bezpečnostné uzamykacie systémy  ⁞  Šafárikova 441/14, 92401 Galanta, Slovensko  ⁞  obchod(at)bezpecnostnedvere.sk  ⁞  +421 905 369 258

© Copyright • BAŠO - Bezpečnostné dvere 2020 - 2021 • Všetky práva vyhradené • Webdesign D I F O ®