top of page
Sherlock laminátové

Vstupné dvere sú o bezpečnosti, no sú aj súčasťou interiéru vašej nehnuteľnosti. Máte jasnú predstavu o tom, ako by mali vyzerať?

Či preferujete prírodné povrchy s hrejivým dreveným alebo dyhovým dekorom alebo ste fanúšikom modernej farebnosti, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám až 30 rôznych drevených dekorov, ale aj striebornú, antracitovú a celú farebnú škálu RAL.

Novinkou je maximálne odolný a dizajnovo absolútne prispôsobivý povrch FunderMax. Bezpečnostné dvere môžu mať z každej strany inú farbu. Ak potrebujete zladiť povrch dverí napríklad so susedmi na chodbe a z vnútornej strany chcete niečo úplne iné, splníme vaše predstavy.

Bezpečnostné dvere do exteriéru EXTERIOR a EXTERIOR+ majú vodoodolnú povrchovú úpravu a zvýšenú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Vybrať si môžete zo štyroch drevených dekorov a širokej farebnej škály RAL.

Okrem farebnosti si môžete podľa vašich preferencií vybrať dvere hladké alebo doplnené o ozdobné lišty či okrasné drevené rámčeky – kazety, ktoré sú vhodné aj do starších či historických budov. Exteriérové dvere môžu byť doplnené o presklené časti, teda svetlíky, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy.

Sherlock FunderMax

Bežne otvárate dvere s plnými rukami a nákupom v rukách miernym kopnutím? Alebo Vaše aktívne ratolesti radi hrajú doma o dvere hokej?

 

Ani po rokoch denného užívania, kedy priemerne otvoríte a zatvoríte dvere 24 krát za deň, nebudete vidieť žiadne škrabance, ryhy, preliačiny alebo známky nevhodného používania.

 

Jednoducho poumývať alebo použiť čistiaci prostriedok a farba je stále krásna bez vyblednutia a poškodenia. Farby sa nezmenia a vždy zostanú ako nové.

 

Rodinná logistika potrebuje kvalitné dvere, ktoré vydržia po celú generáciu a po rokoch sú aj bez známok používania.

Sherlock exteriér

Bezpečnostné dvere do exteriéru odolajú výkyvom počasia a ani po rokoch nie je na nich vidieť zmenu.

Sherlock okrasné rámy na dvere
Okrasné rámy na dvere
Vzory okrasných drevených rámčekov
bottom of page