top of page

O NÁS

Sme rodinná firma, ktorá v roku 1992 začala s predajom a montovaním jednoduchých bezpečnostných prvkov ako sú: prídavné zámky, bezpečnostné kovania, bezpečnostné retiazky atď.
 
Veľmi krátko po založení firmy sme si uvedomili, že nestačí ponúkať zákazníkom len zabezpečenie s jednoduchými bezpečnostnými prvkami na ich pôvodné dvere a tak sme v roku 1994 rozšírili naše portfólio a stali sme sa partnerom renomovaných značiek. Získali sme licenciu na prevádzkovanie Technickej Služby podľa § 7 ods.1 zákona č.473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti.
 
V roku 2016 nastúpila do našej firmy nová generácia - syn Martin sa stal dôležitou a nenahraditeľnou súčasťou nášho tímu. S manželkou sme veľmi radi, že sa rozhodol pokračovať v našej práci.

Mladí ľudia si zakladajú rodiny a chcú si zabezpečiť svoje nové bývanie. Veľmi často sa nám zdôverujú so spomienkami z detstva, kedy boli ešte malými deťmi, ktorých rodičom sme dodávali bezpečnostné dvere. Spokojnosť s našimi produktami, tak zostala po celé roky v rodinách, ktoré sa na nás obracajú s požiadavkami ešte dnes. Takéto príbehy nás vždy potešia a motivujú k ďalšej práci.

 
Hlavne vďaka vám sa nám podarilo rozšíriť náš sortiment do súčasného stavu. Počas našej existencie sme zabezpečili bezpečnostnými dverami, zámkami a trezormi už tisícky domácností.

Súčasťou nášho podnikania je zabezpečenie kompletného záručného a pozáručného servisu ako aj poskytovanie komplexných služieb od poradenstva, zamerania, vytvorenia cenových kalkulácii, kvalitnej montáže až po poskytnutie záruky na naše ponúkané produkty a prácu.

Prezrite si naše produkty a služby, dúfame, že v nich nájdete to pravé riešenie pre vašu situáciu. V prípade, že ste nenašli na našej webovej stránke produkt ktorý hľadáte, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo priamo cez náš webový kontaktný formulár. Pokúsime sa pre vás zabezpečiť hľadaný produkt alebo vám ponúkneme alternatívne riešenie.

Neváhajte sa na nás obrátiť s vašimi požiadavkami na zabezpečenie domácnosti alebo majetku. Radi sa vám budeme venovať počas našich otváracích hodín. V prípade, že vám nevyhovujú naše otváracie hodiny, kontaktujte nás telefonicky alebo priamo cez náš webový kontaktný formulár a dohodneme si iný čas stretnutia.

bottom of page