top of page

ÚPRAVA DVERÍ

Rekonštruovali ste byt a pôvodné dvere sa vám už nehodia do interiéru tak, ako by ste si priali? Vkus a potreby zákazníkov sa časom menia a naše dvere sa im vedia prispôsobiť. Ak potrebujete dvere upraviť, radi vám s tým pomôžeme.

Naše produkty majú dlhú životnosť a podporujeme udržateľnosť a preto, pokiaľ je to možné, radšej volíme úpravu než úplnú výmenu dverí.

Experti na bezpečnosť vám napríklad po stavebných úpravách dokážu zmeniť dizajn dverí bez toho, aby utrpeli ich bezpečnostné vlastnosti. Povrchovú úpravu dverí môžete kedykoľvek zmeniť podľa svojich predstáv.

Vstupné dvere sú o bezpečnosti, no sú aj súčasťou interiéru vašej nehnuteľnosti. Máte jasnú predstavu o tom, ako by mali vyzerať?

Či preferujete prírodné povrchy s hrejivým dreveným alebo dyhovým dekorom alebo ste fanúšikom modernej farebnosti, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám až 33 rôznych drevených dekorov, ale aj striebornú, antracitovú a celú farebnú škálu RAL.

Novinkou je maximálne odolný a dizajnovo absolútne prispôsobivý povrch FunderMax. Bezpečnostné dvere môžu mať z každej strany inú farbu. Ak potrebujete zladiť povrch dverí napríklad so susedmi na chodbe a z vnútornej strany chcete niečo úplne iné, splníme vaše predstavy.

Bezpečnostné dvere do exteriéru majú zvýšenú odolnosť voči poveternostným podmienkam a vodoodolnú povrchovú úpravu. Vybrať si môžete zo štyroch drevených dekorov a širokej farebnej škály RAL.

Okrem farebnosti si môžete podľa vašich preferencií vybrať dvere hladké alebo doplnené o ozdobné lišty či okrasné drevené rámčeky – kazety, ktoré sú vhodné aj do starších či historických budov.

Exteriérové dvere môžu byť doplnené o presklené časti, teda svetlíky, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy.

Neváhajte sa na nás obrátiť s vašimi požiadavkami na zabezpečenie domácnosti alebo majetku. Radi sa vám budeme venovať počas našich otváracích hodín. V prípade, že vám nevyhovujú naše otváracie hodiny, kontaktujte nás telefonicky alebo priamo cez náš webový kontaktný formulár a dohodneme si iný čas stretnutia.

bottom of page