top of page

Vstupné dvere sú o bezpečnosti, no sú aj súčasťou interiéru vašej nehnuteľnosti. Máte jasnú predstavu o tom, ako by mali vyzerať?

Či preferujete prírodné povrchy s hrejivým dreveným dekorom alebo ste fanúšikom modernej farebnosti, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám až 23 rôznych drevených dekorov, ale aj bielu, antracitovú a celú farebnú škálu RAL.

Okrem farebnosti si môžete podľa vašich preferencií vybrať dvere hladké alebo doplnené o ozdobné lišty či okrasné drevené rámčeky – kazety, ktoré sú vhodné aj do starších či historických budov. Exteriérové dvere môžu byť doplnené o presklené časti.

Povrchová úprava Lamino:

Typ povrchovej úpravy je dôležitým detailom, od ktorého závisí ako dlho budú dvere pôsobiť dojmom nových dverí. Výrobky FORNOX majú odolnú povrchovú úpravu LAMINO s dlhou životnosťou a farebnou stálosťou. Je vhodná na použitie v interiéroch.

Upozornenie:
Farebný odtieň povrchu vyobrazený na našej webovej stránke sa môže mierne líšiť od skutočnosti z dôvodu, že každý displej alebo monitor má rôzne vyobrazenie farebných odtieňov. V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť sa na konkrétnú vzorku povrchu na našej predajni kde sú farby vyobrazené v reálnych odtieňoch.

Povrchová úprava vo farbe RAL


Zlaďte farbu dverí s interiérom u Vás doma, alebo v komerčnom priestore.
K dispozícii farebná škála RAL (okrem metalických farieb).
Vyberte si pre Vás tú najkrajšiu farbu.


 

bezpecnostne-dvere-vo-farbe-RAL-1.png

Kombinácie povrchových úprav

Kombinujte povrchovú úpravu nových dverí podľa Vašich predstáv.
Z chodby môžu byť nenápadné ako tie u susedov a z bytu podľa Vášho vkusu zladené s interiérom.
Vyberte si najvhodnejšiu kombináciu pre Vás.

 

dvere_obojstranne_kombinacia-1.png
bottom of page