UZAMYKACIE SYSTÉMY

sa vyznačujú riešeniami, ktoré reagujú na konkrétne potreby jednotlivých odvetví. Sme špecializovanou predajňou a poskytovateľom mechanických alebo elektronických uzamykacích systémov s dlhoročnými skúsenosťami. Poznáme typické bezpečnostné požiadavky našich zákazníkov z najrozmanitejších odvetví a organizácií. Preto môžete mať istotou, že naše bezpečnostné riešenia sú vždy zosúladené so situáciou vašej budovy, organizačnou štruktúrou a potrebami používateľa.

PONÚKAME VÝROBKY ZNAČIEK

EVVA banner
EVVA MCS
EVVA logo

Spoločnosť EVVA je rakúsky výrobca bezpečnostnej technológie pre mechanické a elektronické uzamykacie systémy. Bola založená v roku 1919 ako výskumný a výskumný ústav vynálezov. Spoločnosť zaregistrovala svoj prvý patent v roku 1937. K dnešnému dňu je spoločnosť EVVA držiteľom viac ako 200 národných a medzinárodných patentov.

MTL banner
MTL logo
MTL interactive

Mul-T-Lock je izraelský výrobca zámkov a dcérska spoločnosť švédskej spoločnosti ASSA ABLOY. Spoločnosť celosvetovo vyvíja, vyrába a predáva vysoko bezpečnostné zámky a systémy na kontrolu prístupu. Jej produkty a ochranné známky používajú odborníci, podniky, inštitúcie a spotrebitelia.

DANIEL BAŠO - Bezpečnostné uzamykacie systémy  ⁞  Šafárikova 441/14, 92401 Galanta, Slovensko  ⁞  obchod(at)bezpecnostnedvere.sk  ⁞  +421 905 369 258

© Copyright • BAŠO - Bezpečnostné dvere 2020 - 2021 • Všetky práva vyhradené • Webdesign D I F O ®