top of page

Mechanické prístupové systémy EVVA poskytujú každej budove zodpovedajúcu úroveň bezpečnosti.

MCS

Uzamykací systém MCS ktorého súčasťou sú kľúče so štyrmi magnetmi. Tie zabraňujú vyrábaniu ilegálnych kópií kľúčov.

4KS

Uzamykací systém 4KS je ideálny pre všetky miesta, kde panujú extrémne podmienky. Využitie však nájde aj v komplexne štruktúrovaných uzamykacích systémoch.

ICS

Uzamykací systém ICS zahŕňa robustný a rezistentný kľúč a účinnú ochranu cylindrickej vložky pred manipuláciou a ilegálnymi metódami otvárania.

EPS

Uzamykací systém EPS so všestranným sortimentom cylindrických vložiek, ktorý poskytuje vhodné riešenie pre každé dvere.

FPS

Uzamykací systém FPS je vhodný pre jednoducho štruktúrované uzamykacie systémy a vybavený je dvomi bezpečnostnými úrovňami.

varianty uzamykacích systémov

Kľúč MCS
Kľúč 4KS
Kľúč ICS
Kľúč EPS
Kľúč FPS

MCS. 100 % ochrana proti kopírovaniu

MCS

Bezpečnosť s technickou excelenciou


S celosvetovo jedinečnou bezpečnosťou MCS je u každého prevádzkovateľa uzamykacieho systému MCS automaticky zaistený pocit bezstarostnosti. Toto je možné na jednej strane vďaka 100 % ochrane proti kopírovaniu kľúča, na druhej strane vďaka enormnej vypočítateľnosti MCS. Už pri plánovaní uzamykacieho systému sa dajú zakalkulovať rezervy uzamykacieho systému. To znamená, že váš objekt môže rásť a rásť a … MCS rastie spolu s ním.

Vaše výhody pri MCS

 

 • Bezpečný voči 3D tlači

 • Pre náročne štruktúrované uzamykacie systémy

 • Veľmi vysoká ochrana proti vlámaniu

 • Patentová ochrana do roku 2035

produkty uzamykacích systémov MCS

Ochrana proti planžetovaniu a vyhmataniu

Voľne otáčateľné magnetické rotory cylindrickej vložky MCS sú priestorovo oddelené od otvoru na kľúč, a preto sa nedajú vyhmatať ani zmanipulovať. To znamená, že zistenie magnetického kódovania vo vložke MCS je nemožné.

Ochrana proti odvŕtaniu, vytiahnutiu a vytrhnutiu

Prvky z tvrdokovu v jadre cylindrickej vložky MCS ponúkajú účinnú ochranu proti odvŕtaniu a modulové prevedenie (SY-MO) ponúkajú vysokú úroveň ochrany pred pokusmi o vytiahnutie a vytrhnutie.

Bezpečnostná karta

Náhradné kľúče, dodatočné cylindrické vložky a uzamykacie plány sú dostupné u oprávnených EVVA-Partnerov, a to len po predložení príslušnej legitimácie – bezpečnostnej karty EVVA.

Patentová ochrana do roku 2035

Predaj všetkých výrobkov EVVA prebieha výhradne prostredníctvom oprávnených EVVA-Partnerov. Proti porušeniu patentového práva môže EVVA podniknúť právne kroky. Platnosť patentu MCS trvá až do roka 2035.

Technická ochrana vďaka odbornej náročnosti

Technické vlastnosti kľúča MCS si pri výrobe vyžadujú špeciálne stroje a vysokú úroveň odborných vedomostí. Ilegálna výroba je preto veľmi náročná.

Keď nestačí bezpečnosť

Obchody s luxusným tovarom, výskumné inštitúcie, nemocnice, medzinárodné letiská – všade tam, kde sa musia chrániť citlivé údaje a realizovať náročné uzamykacie hierarchie, dokáže MCS naplno prejaviť svoje silné stránky. Kľúč MCS je na 100 % bezpečný voči kopírovaniu, cylindrická vložka je viackrát zabezpečená voči ilegálnym metódam otvárania.

na stiahnutie

4KS

4KS. Stabilnejší, silnejší, bezpečnejší

Bezpečnosť pre najnáročnejšie situácie

4KS je dôsledným pokračovaním vývoja nášho osvedčeného systému drážok. 4KS je ešte stabilnejší, silnejší a bezpečnejší. Nový tvar stabilizuje kľúč a robí ho kompaktnejším a ergonomickejším. S novou ochranou pred odvŕtaním dosahuje 4KS najvyššiu bezpečnostnú triedu podľa EN-1303:2015. Čo zostalo rovnaké? 4KS je tiež naďalej spoľahlivým systémom pre najnáročnejšie situácie.

Vaše výhody pri 4KS

 

 • Odolný a s extrémne dlhou životnosťou

 • Pre vysoko komplexne štruktúrované uzamykacie systémy

 • Bezpružinová technológia

 • Patentová ochrana do roku 2035

produkty uzamykacích systémov 4KS

Ochrana proti planžetovaniu a vyhmataniu

Bezpečnostná cylindrická vložka zámku EVVA 4KS so systémom 4 drážok sa vyznačuje jedinečným a patentovaným neodpruženým funkčným princípom. Blokovacie prvky bezpečnostnej cylindrickej vložky EVVA 4KS sa pohybujú cez frézované drážky na kľúči a netlačia proti sile pružín.

12 neodpružených, masívnych blokovacích kolíkov sa presunie pomocou tvaru 6 drážok kľúča do určitej polohy a preskúša sa 2 posuvnými závorami. Blokovacia lišta v jadre kontroluje šikmý profil kľúča. Počas procesu odomknutia sa kľúč cylindrickej vložky EVVA 4KS celkovo otestuje 4 krát - to je trikrát viac ako pri iných systémoch.

Funkcia blokovacích kolíkov bez pruženia zaručuje odolnosť aj maximálnu ochranu proti planžetovaniu a vyhmataniu. Technológia umožňuje nespočetné množstvo kombinácií pre uzamykacie systémy s cylindrickými vložkami.

Ochrana proti odvŕtaniu, vytiahnutiu a vytrhnutiu

Prvky z tvrdokovu v jadre cylindrickej vložky 4KS ponúkajú účinnú ochranu proti odvŕtaniu a modulové prevedenie (SY-MO) ponúkajú vysokú úroveň ochrany pred pokusmi o vytiahnutie a vytrhnutie.

Bezpečnostná karta

Náhradné kľúče, dodatočné cylindrické vložky a uzamykacie plány sú dostupné u oprávnených EVVA-Partnerov, a to len po predložení príslušnej legitimácie – bezpečnostnej karty EVVA.

Patentová ochrana do roku 2035

Predaj všetkých výrobkov EVVA prebieha výhradne prostredníctvom oprávnených EVVA-Partnerov. Proti porušeniu patentového práva môže EVVA podniknúť právne kroky. Platnosť patentu 4KS trvá až do roku 2035.

Bezpečnosť v najkomplexnejšej forme

Využitie nachádza najčastejšie vo veľmi veľkých objektoch s komplexným uzamykacím systémom a rôznymi užívateľskými skupinami. Priemyselné spoločnosti, univerzity a veľké obchodné reťazce profitujú z dlhovekosti, pohodlia používania a schopnosti kombinovať 4KS v budove s elektronikou EVVA.

na stiahnutie

ICS. Silný a spoľahlivý

ICS

Bezpečnosť s hojnosťou komfortu

S ICS zvyšujete komfort vo vašom systéme, získavate istotu v oblasti plánovania a investičnej návratnosti a môžete sa spoľahnúť na robustnosť a dlhú životnosť systému. ICS je stabilný systém obojstranných kľúčov, ktorý je natoľko vypočítateľný, že už pri plánovaní sa dajú dostatočne zohľadniť rezervy uzamykacieho systému. Či už v kancelárskej budove, v škole alebo v študentskom domove – ICS vás vždy presvedčí.

Vaše výhody pri ICS

 

 • Zvýšená ochrana proti kopírovaniu

 • Pre komplexne štruktúrované uzamykacie systémy

 • Vysoká ochrana proti vlámaniu

 • Patentová ochrana do roku 2029

produkty uzamykacích systémov ICS