top of page

zabezpečovacie Hi-tech systémy a doplnky k bezpečnostným dverám

 

ponúkame bezpečnostné doplnky pre váš komfort a väčší pocit bezpečia. Vybrať si môžete z rôznych typov digitálnych priezorov alebo si zvoliť kameru v priezorníku. V ponuke máme dverové zarážky, samozatvárače dverí, panoramatické dverové priezorníky, spoľahlivé a pevné dverové retiazky a množstvo iných užitočných dverových doplnkov. Predávame dverové doplnky značiek: YALE - Linus, Danalok, ENTR, DORMA, GEZE, GU-BKS, FAB, ABUS, Mul-T-Lock, YALE a iné typy.

 
 
 
Inteligentné zámky Smart Lock

Inteligentné zámky Smart Lock

po inštalácii môžete dvere otvoriť pomocou fyzického kľúča. Na vonkajšej strane dverí môžete použiť kľúč a vnútri ho môžete uzamknúť / odomknúť manuálne.

V prípade, že chcete vašim známym udeliť prístup do domu, nech to je trvalý, opakujúci alebo dočasný (na báze SMS alebo email), môžete to spraviť jednoducho a rýchlo pomocou aplikácie, nech ste kdekoľvek.

Inteligentný zámok vám pošle upozornenia na rôzne udalosti, pridanie užívateľa alebo samotné použitie zámku. Vaše deti už nepotrebujú kľúč a ani kód od brány. Jednoducho pomocou aplikácie na ich telefónoch dokážu otvoriť aj zavrieť zámok. A vy presne viete, kedy a kto prišiel či odišiel z domu.

na stiahnutie

Samozatvárače dverí (zatvárače dverí alebo ľudovo brano)

slúžia hlavne na samovoľné automatické zatvorenie dverí. Zároveň sú vhodné na miestach, kde potrebujeme použiť oneskorenie zatvárania, tlmenie zatvárania alebo nastavenia rýchlosti koncového dorazu.

Samozatvárače dverí (ľudovo brano)

na stiahnutie

Bezpečnostné prídavné zámky na dvere

Bezpečnostné prídavné zámky na dvere

doplnkové uzamykanie k hlavnému zámku pre vchodové dvere - prídavný zámok. Slúži k zvýšeniu bezpečnostnej úrovne dverí, prípadne ako praktický doplnok pri vnútornom zatváraní.