top of page

INTERIÉROVÉ DVERE

už dávno neslúžia len na oddelenie miestností ale dávajú interiéru nový nádych. Vyberte si z našej ponuky interiérových dverí od výrobcov PORTA alebo CENTURION. Neoddeliteľnou súčasťou pri výbere je farba dverí, ktorou môžete svoj domov, kanceláriu či iné miestnosti, ktoré obývate skvele doladiť. Zjednotenie interiéru pomocou plných a presklených dverí sú zároveň jedným z najvýraznejších prvkov zariadenia interiéru.

PONÚKAME VÝROBKY ZNAČIEK

PORTA interiérové dvere
PORTA interiérové dvere
PORTA interiérové dvere

investujeme do modernej a zautomatizovanej technológie výroby, aby sme mohli na trh dodávať dvere s najvyššou kvalitou. Na každom kroku projektu našich výrobkov, pracujú vysoko kvalifikovaní špecialisti a architekti. Vlastníme strojový park na ktorom je badateľná najnovšia generácia zariadenia na výrobu dverí a zárubní.

CENTURION interiérové dvere
CENTURION interiérové dvere
CENTURION interiérové dvere

kľúčom úspechu firmy je vysoká kvalita výrobkov a profesionálna obsluha. Stále väčším očakávaniam a požiadavkám zákazníkov, sme sa rozhodli investovať do modernizácie a rozšírenia strojového parku. Týmto spôsobom sme dosiahli vyššiu kvalitu produkovaných výrobkov a do našej ponuky sme mohli uviesť nové dizajny dverí a zárubní.

bottom of page