top of page

Modely

AK2303-1.png
Kľúč 4KS
Kľúč ICS
Kľúč EPS

vývoj a výroba certifikovaných bezpečnostných dverí, zárubní a uzáverov od Slovenského výrobcu. Posunuli sme hranice bezpečnosti a komfortu. Zameriavame sa na výrobu štandardných a atypických výrobkov podľa zadania zákazníka.

 

Certifikovaný set zložený z bezpečnostných dverí AK200/3 a bezpečnostnou zárubňou s dvojitým tesnením je zaradený do 3 bezpečnostnej triedy – RC3 EN1627.

Bezpečnostné dvere AK200/3 majú 17 istiacich bodov, ktoré sú v celkovej konštrukcii tvorené oceľovými platňami pozváranými do jedného pevného celku vystuženého vodorovnými a zvislými oceľovými výstuhami. Zámok je chránený vysokoodolným kaleným štítom s odolnosťou voči vŕtaniu a páčeniu.

 

Trojité aktívne čapy uzamykacieho mechanizmu s vysunutím až 24 mm poskytujú maximálnu odolnosť a ochranu voči vypáčeniu bezpečnostných dverí.

 

Zdvojené pasívne čapy na závesovej strane dverí zabránia násilnému prekonaniu vstupu do chráneného priestoru páčením alebo vyrazením bezpečnostných dverí. Vnútro bezpečnostných dverí je vyplnené tepelno-zvukovou izoláciou s protipožiarnymi vlastnosťami.

 

Vysoko odolná povrchová úprava dverí z MDF s dizajnom dreva. Polodrážka je taktiež s dizajnom dreva. Na dverách je protihlukové odolné EPDM tesnenie s dlhou životnosťou. Každé dvere sú vhodné na otváranie do aj von z chráneného priestoru. Možnosť dodatočného skrátenia dverí až o 2,5 cm.

 

Bezpečnostná zárubňa sa dodáva v prevedení CGKA alebo MZKA podľa druhu muriva, rozmeru a prípadnej krivosti stien. Veľkou výhodou týchto unikátnych zárubní je skutočnosť, že každý jej prvok je vymeniteľný. Už viac nebude vo vašom byte nutné vykonávať ohľadom bezpečnostnej zárubni hrubé a prašné stavebné činnosti.

 

Zárubňa je v miestach uzamykacích istiacich bodov naviac zosilnená oceľovou platňou a v mieste zámku je vysoko odolný a pritom veľmi estetický bezpečnostný protikus zámku, ktorý má za úlohu okrem iného ochraňovať zárubňu voči poškrabaniu a umožniť ľahké zabuchnutie dverí.

 

Na zárubni je protihlukové odolné EPDM celoobvodové tesnenie s dlhou životnosťou ako štandard. Celá zárubňa je zvarená a nie je nitovaná, čím tvorí pevný celok. Dodáva sa v povrchovej úprave RAL práškovou farbou s nerezovým alebo dreveným prahom.

FORNOX bezpečnostné dvere AK200/3

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostná trieda: 

3

Požiarna odolnosť: 

30 min

Protihluková izolácia:

36 db / 40 db

Záruka:

72 mesiacov na rozvorový mechanizmus

Certifikácia:

ÁNO

 

Povrchová úprava:

MDF podľa aktuálneho vzorkovníka

Prah:

 

Kovanie: RX1-50MH

Cylindrická vložka: Mul-T-Lock Clasic PRO

 

Priezorník: JNF 23.012

Farba zárubne:

RAL - podľa vzorkovníka

Cena:

podľa platného cenníka

Cena obsahuje:

demontáž zárubne a starých dverí, montáž novej zárubne a nových dverí, odvoz a likvidácia odpadu. 

Prah - vzorkovník
Kovanie RX1-50MH
Priezorník JNF 23.012
Mul-T-Lock Clasic PRO
FORNOX bezpečnostná zárubňa

Bezpečnostné zárubne

Celokovový oceľový rám: 

zvarený do celku

Zosilnenie istiacich bodov: 

aktívnych aj pasívnych

Tesnenie proti: 

hluku, prachu a búchaniu dvermi

Záruka:

72 mesiacov na rozvorový mechanizmus

Certifikácia:

ÁNO

 

Povrchová úprava:

RAL práškovou farbou podľa aktuálneho vzorkovníka

Prah:

 

Kovanie: EL1

Cylindrická vložka: FAB-1000RS

 

Priezorník: JNF 23.012

Farba zárubne:

RAL - podľa vzorkovníka

Cena:

podľa platného cenníka

Cena obsahuje:

demontáž zárubne a starých dverí, montáž novej zárubne a nových dverí, odvoz a likvidácia odpadu. 

Prah - vzorkovník
Kovanie EL1
Priezorník JNF 23.012
FAB-1000RS
FORNOX bezpečnostné dvere
FORNOX bezpečnostné zárubne

povrchová úprava dverí

Laminované povrchové úpravy bezpečnostných dverí FORNOX sú vysoko odolné voči poškriabaniu a jednoduché na údržbu. V prípade potreby vám vieme za príplatok zabezpečiť na bezpečnostných dverách FORNOX rozdielne povrchové úpravy z vnútornej alebo vonkajšej strany.

Upozornenie:

Farebný odtieň povrchu vyobrazený na našej webovej stránke sa môže mierne líšiť od skutočnosti z dôvodu, že každý displej alebo monitor má rôzne vyobrazenie farebných odtieňov. V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť sa na konkrétny vzorkovník u predajcu, v ktorom sú farby vyobrazené v reálnych odtieňoch.

na stiahnutie

bottom of page