top of page

patrí medzi popredných producentov dverí

 

od začiatku pôsobenia firmy sa špecializuje na výrobu interiérových dverí. Rozvíja sa v smere prostých moderných dizajnov, ako aj klasických dizajnov. Sleduje vývoj technológií používaných fólií a používa najmodernejšie dosiahnuté techniky v procese realizácie výrobkov.

varianty interiérových dverí

Centurion interiérové dvere
Centurion protipožiarné dvere
Centurion dvere Akustik
Centurion interiérové vchodové dvere
Centurion posuvné dvere

Interiérové dvere


zákazníci obľubujú tieto dvere vďaka ich modernému dizajnu. Veľkým plusom od výrobcu dverí CENTURION je, že k niektorým kolekciám dverí poskytuje až 6-ročnú záruku, čím oslovia široké spektrum zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitu a bezchybné prevedenie. V ponuke sú rôzne typy fólií, či už v hladkom alebo štruktúrovanom prevedení povrchu.

interiérové dvere

na stiahnutie

Protipožiarne dvere
 

do interiéru sa používajú na oddelenie špeciálnych miestností. Používajú sa najmä na oddelenie bytových alebo firemných priestorov od kotolne, vstupu do garáže z interiérovej časti, či iných špecifických miestnosti.

pritipožiarné dvere

na stiahnutie

Protihlukové dvere

zvyšujú komfort v miestnostiach, kde je vyžadovaný kľud. Skvele oddeľujú hlučné priestory od bežných prevádzkových priestorov. Zároveň sú ideálnym riešením pre váš pokojný spánok. Protihlukové dvere tvorí špeciálna konštrukcia, ktorá je vybavená zvukovo izolačnými doplnkami.

protihlukové dvere