produkty štítové kovanie

Nerezové štítové kovanie M&T je pripravené pre projekty a realizácie s požiadavkou na štandardný dizajn, ale s dôrazom na dlhodobú životnosť a perfektnú funkčnosť. Veľkou prednosťou štítového kovania M&T je možnosť dodávok vo všetkých požadovaných rozmeroch, rozostupoch aj vo variante plného štítu. Nadštandardom je možnosť dodanie kovania s povrchom TiN-K titan čierny mat alebo v lesklom prevedení LDC-L.

produkty dverové kľučky DESIGN

 

Kovanie na okrúhlych a hranatých rozetách DESIGN sa vyznačujú kvalitnou ergonómiou a perfektným spracovaním všetkých modelov. Pri tejto kolekcii je použitý systém vratných pružín a montážnych puzdier s aktívnym systémom preklzu zabraňujúci prehnutiu a popraskaniu dverí. Tento typ konštrukcie a montáže je veľkou prednosťou celej kolekcie DESIGN.

 

produkty dverové kľučky NEREZ

Kovanie NEREZ na okrúhlych a hranatých rozetách je konštrukčne a dizajnovo navrhnutý pre všetky typy stavieb a projektov. Široký výber modelov v rôznych konštrukčných variantoch od štandardného prevedenia bez zvláštnych požiadaviek, až po špeciálne projektové produkty vrátane protipožiarnych. To je komplexný výrobný program určený pre každého investora. U kolekcie NEREZ je použitý systém vratných pružín a zoskrutkovaných puzdier s aktívnym systémom preklzu zabraňujúci prehnutiu a popraskaniu dverí. Tento typ konštrukcie a montáže je veľkou prednosťou celej kolekcie.

 

produkty dverové kľučky

NEREZ + magnetické rozety

Kovanie NEREZ na okrúhlych a hranatých rozetách je konštrukčne a dizajnovo navrhnutý pre všetky typy stavieb a projektov. Široký výber modelov v rôznych konštrukčných variantoch od štandardného prevedenia bez zvláštnych požiadaviek, až po špeciálne projektové produkty vrátane protipožiarnych. To je komplexný výrobný program určený pre každého investora. Najdokonalejší a najrýchlejší systém montáže.

 

Účinný systém, ktorý dlhodobo pevne fixuje kľučky a MG rozety k dverovému krídlu bez možnosti akéhokoľvek pohybu roziet po dverovom krídle, bez možnosti poškrabania dverí. Hrúbka 5 mm predurčuje MG rozety ku kombinácii jednak s projektovými, tak aj s dizajnovými kolekciami dverových kľučiek. Konštrukcia roziet umožňuje montáž kľučiek vo variantoch plochých, priliehajúcich alebo plne zapustených roziet.

 

produkty kľučky a zámky na sklenené dvere

Produkcia zámkov a kľučiek M&T na sklenené dvere je jasnou výzvou pre priaznivcov pokročilého dizajnu. V ponuke nájdete kovania vždy v rovnakom dizajne a niekoľkých odtieňoch povrchovej úpravy vrátane pántov na sklo, čo predstavuje absolútny unikát. Podobnú variabilitu nenájdete nikde inde - u žiadneho výrobcu alebo dovozcu kovania. Objavte maximálne výhody tejto ponuky a svoj projekt doveďte do dokonalosti.

 

produkty magnetic + ovládacie madlá

Pripravili sme inovatívny systém ovládania dverí bez kľučky, zámku a elektroniky. Do Magneticu sme zapracovali niekoľko veľmi silných magnetov a umiestnili sme ich do dverovej zárubne, naproti do dverového krídla sme osadili blok z magnetickej nerezovej ocele. Pri zatváraní dverí sa k sebe obe časti priblížia a pôsobením magnetickej sily zabezpečia plynulé a dokonalé dovretie.

Systém je prioritne pripravený pre otočné interiérové dvere, kde vďaka možnosti jednoduchej jemnej regulácie sily magnetov pri dovieraní dverí poskytuje užívateľovi nečakanú pridanú hodnotu. Magnetic dvere spoľahlivo otvára a uzatvára, ale nezamyká. Pre potreby úplného uzamknutia sme pripravili mini zámky s variantom WC / kúpeľňa a bezpečného uzamknutia s cylindrickou vložkou.

Patentovaný systém M&T Magnetic je výnimočný vo svojej spoľahlivosti a komforte ovládania, nepotrebuje údržbu a servis.