top of page
Štítové kovanie

produkty štítové kovanie

Nerezové štítové kovanie M&T je pripravené pre projekty a realizácie s požiadavkou na štandardný dizajn, ale s dôrazom na dlhodobú životnosť a perfektnú funkčnosť. Veľkou prednosťou štítového kovania M&T je možnosť dodávok vo všetkých požadovaných rozmeroch, rozostupoch aj vo variante plného štítu. Nadštandardom je možnosť dodanie kovania s povrchom TiN-K titan čierny mat alebo v lesklom prevedení LDC-L.

produkty dverové kľučky DESIGN

Dverové kľučky DESIGN

Kovanie na okrúhlych a hranatých rozetách DESIGN sa vyznačujú kvalitnou ergonómiou a perfektným spracovaním všetkých modelov. Pri tejto kolekcii je použitý systém vratných pružín a montážnych puzdier s aktívnym systémom preklzu zabraňujúci prehnutiu a popraskaniu dverí. Tento typ konštrukcie a montáže je veľkou prednosťou celej kolekcie DESIGN.

Dverové kľučky nerez

produkty dverové kľučky NEREZ

Kovanie NEREZ na okrúhlych a hranatých rozetách je konštrukčne a dizajnovo navrhnutý pre všetky typy stavieb a projektov. Široký výber modelov v rôznych konštrukčných variantoch od štandardného prevedenia bez zvláštnych požiadaviek, až po špeciálne projektové produkty vrátane protipožiarnych. To je komplexný výrobný program určený pre každého investora. U kolekcie NEREZ je použitý systém vratných pružín a zoskrutkovaných puzdier s aktívnym systémom preklzu zabraňujúci prehnutiu a popraskaniu dverí. Tento typ konštrukcie a montáže je veľkou prednosťou celej kolekcie.