produkty bezpečnostné kovanie BT 3

Bezpečnostné kovanie je dodávané bez cylindrickej vložky, ktoré je určené pre vstupné dvere otvárané dovnútra a von, hrúbka dverí 38-50 mm, ďalej po 10 mm až do hrúbky dverí 100 mm.

produkty bezpečnostné kovanie BT 4

 

Bezpečnostné kovanie je dodávané bez cylindrickej vložky, ktoré je určené pre vstupné dvere otvárané dovnútra a von, hrúbka dverí 40-45 mm, ďalej po 5 mm až do hrúbky dverí 95 mm.

 

produkty dverové kovanie

Mechanizmus kľučiek je rôzny a vyrábajú sa v rôznych tvaroch a prevedeniach. Keďže prevedení a štýlov kľučiek je obrovské množstvo, ťažko sa všeobecne popisuje vzhľad klasickej kľučky. V Európe sú bežnejšie kľučky s klasickou rúčkou, s ktorou sa ľahšie narába. Na druhej strane v Amerike sú bežnejšie na dverách kľučky v podobe otočného gombíka.

 

produkty kovanie pre profilové dvere (92 mm)

Kovanie je určené pre vstupné plastové a AL dvere pravé alebo ľavé, hr. 57–65 mm, 66–75 mm a 76–85 mm. Pozn.: pri tŕni 8×8 mm je možné použiť redukciu na 9×9 mm alebo 10×10 mm. Posuvný horný čap umožňuje meniť rozstup hornej skrutky od kľučky v rozmedzí 68–78 mm.

 

produkty kovanie pre posuvné dvere

 

produkty kovanie pre vchodové dvere

Kovanie je určené pre vstupné dvere, ktoré sa otvárajú dovnútra alebo von. Hrúbka dverí 38-55 mm, ďalej po 15 mm až do hrúbky dverí 100 mm.